РОЗШИРЮЮЧИ ПРОСТІР, СТРАТЕГІЯ СТАЄ МИСТЕЦТВОМ УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ЯКІ НАМ НЕ НАЛЕЖАТЬ. ЯК УПРАВЛЯТИ МЕРЕЖЕЮ ПАРТНЕРІВ, РОЗМІРИ ЯКОЇ В ТИСЯЧІ РАЗІВ ПЕРЕВИЩУЮТЬ РОЗМІРИ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ?

ГРАВЦІ БІЗНЕСУ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНІ ІНСТИТУЦІЇ МАС-МЕДІА Міністри, заступники міністрів Депутати Верховної Ради Вище керівництво сектору безпеки та оборони Керівники державних агенцій та їхні заступники Власники та керівники мас-медіа Керівники гуманітарних інституцій Керівники громадських організацій ДЕРЖАВНІ ІНСТИТУЦІЇ Власники бізнесу СЕО потужного бізнесу

ФОРМАТ
ПРОГРАМИ

Модуль 1. 18–20 листопада
Модуль 2. 16–18 грудня
Модуль 3. 27–29 січня
Модуль 4. 24–26 лютого
Модуль 5. 24–26 березня

 

ВАРТІСТЬ
ПРОГРАМИ

220 000 грн

Етапи відбору
на програму

1. Аплікаційна форма
Подання заявки на участь у Програмі через спеціальну онлайн-форму.
2. Конкурсний відбір
Розгляд заявки, визначення кандидатів для проходження наступного етапу. ​​​​​​​
3. Співбесіда
Співбесіда з керівником програми Геленою Саврук, формування складу групи. 

СОЦІАЛЬНА
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Програма дає можливість грантового навчання для представників гуманітарного та державного секторів, які розбудовують країну.

 

 

Ми прагнемо розвивати екосистемний підхід до розбудови країни, тому для нас важлива участь лідерів з рівних систем. У рамках одного набору ми надаємо 2 стипендії для представників гуманітарного і державного секторів. Стипендії повністю покривають участь у програмі. Керівниця програми Гелена Саврук самостійно визначає пріоритетні сфери кожного набору, а також затверджує стипендіатів. Якщо Ви хочете, щоб Вашу кандидатуру розглянули, будь ласка, ознайомтеся з вимогами до учасників, заповніть аплікаційну форму та дочекайтеся запрошення на співбесіду. Керівництво програми залишає за собою право відмовити кандидату без пояснення причин.

WELCOME
TO SSA

Required
Required
Required
Required
Required
Required