Savruk_02.jpg

ОЛЕКСАНДР САВРУК

Кандидат економічних наук, декан Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs). Має 20-річний досвід ведення трансформаційних проєктів, розробки стратегії (зокрема — Національного банку України, МОН України), навчання та надання послуг з бізнес-консалтингу. Є членом вченої ради та ректорату Києво-Могилянської академії, членом капітули премії імені Юрія Шевельова та Василя Стуса.

 

2_ssa_alumni_0010_Gorchynska_Kateryna.jpg

КАТЕРИНА ГОРЧИНСЬКА

Виконавча директорка ГО «Громадське телебачення»

 

2_15.jpg

ЕДУАРД МАЛЬЦЕВ

Заступник декана kmbs із досліджень та розвитку, керівник програми «Presidents’ MBA» kmbs. Понад п’ять років займається управлінням проєктами запуску та реструктуризації бізнесу, менеджмент-консалтингу, розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств. Керівний партнер юридичної фірми «С.К.О. Форум», що спеціалізується на корпоративному та інвестиційному консалтингу. Має наукове звання доцента і ступінь кандидата технічних наук.

 

2_1_ssa_alumni_0018_Sergiy-Yevtushenko.jpg

СЕРГІЙ ЄВТУШЕНКО

Керівний партнер UDP Renewables


 

Trunova.jpg

ТАМАРА ТРУНОВА

Головна режисерка Київського академічного театру драми і комедії. На її рахунку — постановка десятків п’єс у різних театрах і чимало нагород. Зокрема Тамара є володаркою премії «Київська пектораль» за найкращу виставу для дітей, лауреаткою Фестивалю молодої режисури та фестивалю «Курбалесія», переможницею конкурсної театральної програми Taking the Stage (організатор — Британська Рада в Україні). Також викладає в університеті ім. Івана Карпенка-Карого, акторській студії культурно-освітнього центру «Майстер-клас».

 

2_ssa_alumni_0006_panaiotidi_s.jpg

СВІТЛАНА ПАНАІОТІДІ

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України


 

2_ssa_alumni_0015_Valerii-Kondratiuk.jpg

ВАЛЕРІЙ КОНДРАТЮК

Ексзаступник голови Адміністрації президента України


 

Osadcha.jpg

ОКСАНА ОСАДЧА

Старша політична радниця Представництва НАТО в Україні. На цій посаді Оксана надає аналітичну та організаційну підтримку в консультативному та практичному співробітництві НАТО з Україною. Має ступінь кандидата політичних наук. Також є запрошеною лекторкою на курсах, організованих Програмою НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України.

 

Anna_Novosad.jpg

АННА НОВОСАД

Ексміністерка освіти і науки України

 

іванчик.jpg

ВІКТОР ІВАНЧИК

CEO “АСТАРТА агропром холдинг”

 

шейко.jpg

ВОЛОДИМИР ШЕЙКО

Генеральний директор Українського інституту

 

гаврилюк3.jpg

ІВАН ГАВРИЛЮК

Начальник головного управління логістики Генерального штабу ЗСУ

 

2_ssa_alumni_0002_Hrynevych-Liliia.jpg

ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Ексміністерка освіти і науки України

 

2_ssa_alumni_0000_Oleksii-Honcharuk.jpg

ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК

Експрем'єр-міністр України

 

Роман Борисенко_01.jpg

РОМАН БОРИСЕНКО

Заступник голови НБУ


 

Marina_Starodubcka.jpeg

МАРИНА СТАРОДУБСЬКА

Керівна партнерка компанії TLFRD, спеціалізується на консалтингу у сферах репутаційного менеджменту та управління персоналом. Протягом 12 років Марина консультує бізнеси з України, СНД, Європи та США. Провела більш ніж 200 авторських тренінгових та навчальних програм для українських і міжнародних компаній, серед яких Electrolux, ArcelorMittal Кривий Ріг, Shell, Universalbank тощо. У kmbs Марина є науковою керівницею та викладачкою програм управлінського розвитку з репутаційного менеджменту.

 

2_ssa_alumni_0005_prytula_o.jpg

ОЛЕНА ПРИТУЛА

Співзасновниця та власниця інтернет-видання «Українська правда»


 

LItvinenko.jpg

ОЛЕКСАНДР ЛИТВИНЕНКО

Директор Національного інституту стратегічних досліджень. Генерал-майор запасу, з 2014 по 2019 роки обіймав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Олександр закінчив Королівський коледж оборонних наук (RCDS) у Лондоні, Велика Британія. Має ступінь доктора політичних наук.

 

2_ssa_alumni_0013_Yuliya-Lytvynets.jpg

ЮЛІЯ ЛИТВИНЕЦЬ

Директорка Національного художнього музею України


 

2_ssa_alumni_0008_onischenko_roman.jpg

РОМАН ОНІЩЕНКО

Співвласник LeBoutique


 

2_ssa_alumni_0019_Sergii-Badritdinov.jpg

СЕРГІЙ БАДРІТДІНОВ

СЕО INTERTOP Ukraine


 

коротченко.jpg

ТЕТЯНА КОРОТЧЕНКО

Голова Crown Agents в Україні

 

шелемба2.jpg

МИХАЙЛО ШЕЛЕМБА

Генеральний директор “Датагруп”

 

катющенко3.jpg

ІННА КАТЮЩЕНКО

Президентка Edipresse Media

 

неїжпапа.jpg

ОЛЕКСІЙ НЕЇЖПАПА

Начальник управління бойової підготовки командування Генерального штабу ЗСУ

 

Без наізви-1.png

Олександр Поліщук

Заступник Міністра оборони України

 

2_ssa_alumni_0011_gaidai_p.jpg

ПАВЛО ГАЙДАЙ

CEO та власник ГК «Автологістика»

 

Borodyanskiy.jpg

ВОЛОДИМИР БОРОДЯНСЬКИЙ

Ексміністр культури, молоді і спорту України


 

2_MAKA-DE-LAMEILLIEURE.jpg

МАКА ДЕ ЛАМЕЛІЄР

Директорка з досліджень та розвитку AMS (Antwerp Management School). Маючи науковий бекграунд, Мака змінила кар’єру і 2007 року стала співзасновницею компанії Flanders Inshape. Спеціалізується на методології інновацій, сервіс-дизайні, дизайн-мисленні, інноваційному менеджменті. Після інтеграції Flanders Inshape в Antwerp Management School Мака є директоркою Центру експертизи бізнес-дизайну та інновацій.

 

2_ssa_alumni_0017_Serhiy-Kasyanchuk.jpg

СЕРГІЙ КАСЯНЧУК

Директор представництва Світового конгресу українців в Україні


 

2_ssa_alumni_0004_romanov_r.jpg

РОМАН РОМАНОВ

Ексдиректор ДК «Укроборонпром»


 

Oksenuk.jpg

ВІКТОР ОКСЕНЮК

Керівник гуманітарного напрямку kmbs та викладач курсу «Бізнес-кластери». Віктор досліджував тему бізнес-кластерів у 15 країнах, співпрацюючи з провідними центрами розвитку кластерів у світі. Є членом TCI Network — світової спільноти експертів № 1, які займаються темою кластерів і конкурентоспроможності.

 

Olesya.jpg

ОЛЕСЯ ХОМЕНКО

Художниця, співзасновниця та членкиня мистецької групи Р.Е.П. та кураторської асоціації «Худрада». Олеся номінувалася на премію PinchukArtCentre у 2009 та 2011 роках, а також на премію Future Generation Art Prize та Мистецьку премію ім. Казимира Малевича у 2012-му.

 

Olga Balashova.jpg

ОЛЬГА БАЛАШОВА

Заступниця генерального директора Національного художнього музею України, мистецтвознавиця, художня критикеса, авторка та кураторка багатьох неформальних освітніх програм з мистецтва. Ольга має ступінь кандидата філософських наук і викладає на кафедрі теорії та історії мистецтва НАОМА. Сфера її наукових інтересів: мистецтво нових медіа, західноєвропейська художня культура Нового часу, українське та світове мистецтво ХХ–ХХІ століть. У 2015 році разом з Лізою Герман упорядкувала книгу «Мистецтво українських шістдесятників» (видавництво «Основи»).

 

марков.jpg

БОРИС МАРКОВ

Генеральний директор “АТБ-маркет”

 

гліжинська.jpg

ОЛЕКСАНДРА ГЛІЖИНСЬКА

Виконавча директорка ГО Інститут «Республіка»

 

гречанінов2.jpg

ФЕДІР ГРЕЧАНІНОВ

Директор зі стратегії та розвитку бізнесу "Медіа Група Україна"

 

григоренко2.jpg

ГАЛИНА ГРИГОРЕНКО

Голова Держагентства з питань мистецтв

 

2_16.jpg

ГЕЛЕНА САВРУК

Керівна партнерка Могилянської Стратегічної Агенції (MSA). Керівниця програм kmbs «Школа стратегічного архітектора» та «Стратегічне лідерство в секторі безпеки та оборони України», авторка унікальної методології «Стратегії екосистем». Гелена має багаторічний досвід управління на перших позиціях (як СЕО, голова спостережних рад, керівниця холдингів), проведення трансформацій компаній, управління бізнес-портфелями. Бере активну участь у розробці та реалізації ключових реформ та інституцій в Україні, зокрема — сектору безпеки та оборони.

 

2_ssa_alumni_0009_Gumenyuk_n.jpg

НАТАЛІЯ ГУМЕНЮК

Співзасновниця і голова ГО «Громадське телебачення»

 

Remsta.jpg

РЕМКО ЛЕНСТРА

Академічний директор Центру бізнес-дизайну та інновацій AMS (Antwerp Management School). Ремко розпочав свою кар'єру в компанії Flanders InShape, яка спеціалізувалась на інноваціях та дизайні, а згодом стала частиною. Нині проводить семінари та лекції, керує навчальними мережами, а також надає консультаційні послуги компаніям. В Antwerp Management School Ремко відповідає за розробку та зміст курсів.

 

2_ssa_alumni_0001_Marina-Kvashnina.jpg

МАРИНА КВАШНІНА

Керівна партнерка Edenlab


 

2q.png

Ігор Козловський

Відомий український мислитель, вчений, громадський діяч. Провідний в Україні та світі фахівець з релігійних і духовних систем. Президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент громадської організації “Центр Діскавері”. Член Експертної ради з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій при Міністерстві культури України.

 

2_ssa_alumni_0020_Petrenko-Anatolii.jpg

АНАТОЛІЙ ПЕТРЕНКО

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції


 

2_ssa_alumni_0007_palienko_m.jpg

МИКОЛА ПАЛІЄНКО

Генеральний директор та співзасновник EVO


 

3_KOstenko.jpg

ЮРІЙ КОСТЕНКО

Співзасновник та CEO української студії Front Pictures, яка створює візуальні рішення та технології для масштабних шоу, музеїв та планетаріїв по всьому світу (відкриття Євробачення 2017, виступ Джамали «1944»). Лектор на конференціях IMERSA, International Planetarium Society, Fulldome UK, Integrated Systems Europe. Керівний партнер фестивалю Kyiv Lights Festival.

 

яворський2.jpg

ЛЮБОМИР ЯВОРСЬКИЙ

Патріарший економ Української Греко-Католицької Церкви

 

карпенко.jpg

СЕРГІЙ КАРПЕНКО

Директор департаменту стратегії і реформування Національного банку України

 

задорожна3.jpg

МАРІЯ ЗАДОРОЖНА

Директорка БО «Фонд» «Міжвухами»

 

устаєв.jpg

НАРІМАН УСТАЄВ

Генеральний директор в Gasprinski Institute for Geostrategy